موسیقی پارس: «تردید» تازه‌ترین همکاری محمود انصاری و حسین سواد زاده در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

محمود انصاری جدیدترین آثار خود را در قالب یک آلبوم موسیقی با عنوان «تردید» منتشر و روانه بازار موسیقی کشور کرد.
ترانه‌سرا و آهنگساز تمام قطعات این آلبوم حسین سواد زاده است و تنظیم قطعات را نیز حسین سیاحی، کمال صداقت، وحید طاهر خانی و بهمن بختیاری بر عهده داشته‌اند.
تردید، عاشقم هنوزم، دلواپسی، اعتراف، قاصدک، حسرت (کم نگیر)، خواهش، خاطره‌ها، مرگ رویاها، رویای آشفته و وقت عاشقی عنوان قطعات این آلبوم هستند که قطعه رویای آشفته با دو تنظیم متفاوت عرضه‌شده است.
فیروز ویسانلو، مجتبی تقی پور، یاشار خسروی، بابک ریاحی پور، حسن فراهانی، بابک یوسفی، علیرضا دریایی، محمد رشیدی، پیمان رشیدی، کمال صداقت، حسین سیاحی و بهمن بختیاری نوازندگان این آلبوم آکوستیک هستند که ضبط آن را وحید طاهر خانی به عهده داشته و میکس و مستر این آلبوم توسط نوید احمدی، کمال صداقت، وحید طاهر خانی و بهمن بختیاری انجام‌شده است.

مشاوره هنری و مدیریت پروژه آلبوم با حسین سواد زاده بوده و اخذ مجوز نیز از طریق شرکت آوای ماندگار صداقت انجام پذیرفته و امین باقری عکاس و طراح گرافیک آن بوده است.
قطعه «وقت عاشقی» تیتراژ شام ایرانی و قطعه «رویای آشفته» تیتراژ فیلم عشق نیکان بوده است.
محمود انصاری که پیش‌ازاین آلبوم «موج‌های آبی» را منتشر کرده بود، متولد ۱۳۴۷ در شهر اهواز و فارغ‌التحصیل رشته داروسازی از دانشگاه تبریز بوده و به‌موازات تحصیل، به یادگیری دوره‌های گوناگون خوانندگی تحت نظر استاد کاظم پوره پرداخته و حضور در برنامه‌های صداوسیما و اجرای چند تیتراژ از سوابق هنری این خواننده است.
آلبوم تردید به خوانندگی محمود انصاری از طریق رسانه‌های معتبر موسیقی در دسترس علاقه‌مندان قرارگرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید