به گزارش موسیقی پارس، همایون نصیری سرپرست گروه تلفیقی دارکوب با بیان این موضوع، گفت: «دارکوب یکی از قدیمی ترین گروه تلفیقی در ایران است که سالهاست فعالیت های خود را آغاز کرده و در طول این سالها بالا و پایین های مختلفی را از سرگذرانده است.»

این نوازنده و موزیسین سرشناس افزود: «بعد از وقفه ای چند ساله، اواخر همین هفته جدیدترین اثر تصویری دارکوب به نام «تندیسی از سراب» که بازخوانی یکی از آثار قبلی ماست را منتشر خواهیم کرد که باز هم مهر و امضای دارکوب را دارد و تلاش کرده ایم وجه هنری این اثر در شان مخاطبان این روزهای موسیقی باشد.»

روزبه بمانی ترانه این اثر را سروده و «امیر سامان شیخ» خواننده جدید گروه دارکوب است. همایون نصیری، دارا دارایی، مسعود همایونی، آرش پژند مقدم، صمد طالقانی، هومن نامداری، آرین ملکیان، سینا پرتوی، ساسان هاشمی، مجید برومند و… در اثر تصویری جدید دارکوب هنرنمایی کرده اند.

گروه دارکوب تجربیاتی زیادی را در سالهای اخیر داشته و شاید کنسرت ده سالگی دارکوب که چند سال قبل برگزار شد، مهم ترین اجرای زنده این گروه بود که چهره هایی چون: علیرضا عصار، امید حاجیلی، حامد بهداد، رضا کولغانی و… به عنوان خواننده در این کنسرت به اجرای برنامه پرداختند و واکنش های ویژه ای در رسانه ها به این کنسرت پرستاره شد.

دارکوب خواننده های دیگری هم در سالهای اخیر داشته و علی زندوکیلی و روزبه بمانی نیز آثاری را در قالب گروه دارکوب خانده اند که مورد توجه قرار گرفته است.

در طول این سالها اعضای دارکوب متغیر بوده اند و همایون نصیری تلاش کرده همیشه بهترین ها را در این گروه کنار هم جمع کند.

بر اساس اعلام سرپرست دارکوب، پس از انتشار اثر جدید گروه، کنسرت بزرگ دارکوب این بار باز هم با غافلگیری های جدید در تهران روی صحنه خواهد رفت.

منبع: خبر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید