موسیقی پارس: کنسرت مجید رضوی شب گذشته چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه به تهیه کنندگی شرکت «اکسیرنوین» به مدیریت محمدرضا خانزاده در سالن‌ میلاد نمایشگاه بین المللی تهران‌ برگزار شد.

رضوی مدت زیادی است که در مارکت موسیقی مشغول فعالیت بوده و طرفداران فراوانی نیز دارد اما اجرای صحنه ای خود را از اسفند ۱۴۰۰ آغاز و در ادامه تور بهاری خود که از فروردین ماه آغاز شده ابتدا در برج میلاد به صحنه رفت و‌ به دلیل استقبال زیاد برای چندین سانس دیگر نیز در تهران تمدید شده است.

در ابتدای اجرا بعد از ورود نوازندگان با تم سیاه برای لباس های خود یک قطعه سولو اجرا شده و سپس مجید رضوی با استایل خاص به صحنه و قطعه «آسمون» را اجرا کرد.

بعد از این قطعه نوبت به خوش آمدگویی خواننده با حضار رسید و سپس قطعه «۵ صبح» اجرا شد.

بعد از اجرای چندین قطعه از جمله پدیده، چشم نظر، با من باش، نگین قلبمی و اینا این خواننده خبر از انتشار قطعه جدید خود داد که قرار است تا هفته آتی منتشر شود.

این خواننده سپس دقایقی صحنه را ترک و به نوازندگان خود برای تک نوازی و معرفی اختصاص داد.

از خودت بگو، بالاخره، طلا، منم، دسته گل قطعات بعدی بودند که به ترتیب توسط رضوی به زیبایی هرچه تمام تر اجرا شدند.

قطعه «طلا» به دلیل درخواست فراوان هواداران دو بار اجرا شد و رضوی پیش از اجرای این قطعه اعلام کرد که ترانه و ملودی تمامی کارها توسط خودش انجام می گیرد.

او همچنین اشاره کرد که تنظیم آثارش با همکاری مسعود جهانی و میلاد ترابی بازخورد خوبی داشته است.

حسین احمدیان رهبر ارکستر، امین همه خانی ادوات الکترونیک، محمد دینار گیتار باس، نوید رهنما درامر، حجت قدسی ویولون ،نیکان زند گیتار، علی پسندیده گیتار الکتریک، سید یاسر صارمی حصاری پرکاشن، مرودین عیشویی‌کی بورد، کسری تدین کلارینت،بیتا قربان زاده هنگ‌ درام، نیما عباسی گیتار و محمدمحسن گودرزی ادوات الکترونیک اعضای گروه ارکستر این خواننده را در شب اجرا تشکیل می‌ دادند.

همچنین نوازندگان ارکستر زهی به سرپرستی علیرضا فواکهی نیز در ارکستر این خواننده را همراهی می کردند.

همچنین بعد از اتمام دو سانس کنسرت مراسم جشن تولد این خواننده با حضور مهمانان در پشت صحنه برگزار شد.

محسن رجب پور، حامد همایون، امیر عظیمی، مسعود همایونی، آرمین زارعی , سروش فرهمند، احسان پایا، مهیار امیری ، مسعود جهانی و… مهمانان ویژه این خواننده در اجرای شب گذشته بودند.

رضوی از جمله خواننده‌های جوانی است که طی سال‌های اخیر به دور از حواشی آثارش را منتشر کرده است، همچنین همزمان با اجراهای مجید رضوی تور کنسرت‌های او در شهرهای مختلف ایران هم جریان دارد.

دیدگاهتان را بنویسید