موسیقی پارس: هم‌زمان با رونمایی از پوستر نمایش تمام موزیکال «دیو و دلبر» به نویسندگی؛ کارگردانی ماهان حیدری و آهنگسازی بهزاد عبدی، خوانندگان- بازیگران این اثر معرفی شدند.

حمید حامی و بهزاد عمرانی (خواننده‌ی گروه بمرانی) به‌عنوان خواننده بازیگر در این نمایش به خواندن و ایفای نقش می‌پردازند. خسرو پسیانی دیگر بازیگری است که در نمایش «دیو و دلبر» هنر خوانندگی بازیگری خود را در معرض تماشا خواهد گذاشت.
همچنین نمایش تمام موزیکال «دیو و دلبر» با معرفی خواننده بازیگرانی تازه‌نفس چون آرش نعیمیان، نیکا افکاری، کامران جهانبانی، امیررضا توانایی، مدیا هاشمی، ثمیلا تحویلداری، تینا یوسفی، رها میرمیثاقی، مایسا مظلومی، رستا میرمیثاقی و سارا پارسایی در قالب یک ترکیب‌بندی جدید به روی صحنه تالار وحدت خواهد رفت.
همچنین این نمایش با هنرمندی علیرضا شریفی، محمود نیکپور، محمدامین ‌پازوکی، محمد آقاعلی اکبری، سامان ‌توحیدی، حمیدرضا ‌غلامحسینی، فرشته رضازاده، سینا ساعتیان، طلا گل کارتهرانی، تارا گراگوری مالخاصیان، دیبا پورعزیزی، امیرحسین اسفندیاری، درسا پنجه، نهال سرخابی، سانیا مسعودی تلاش می‌کند تا جلوه‌ای تازه در فرم و حرکت را در مقابل دیدگان تماشاگران به روی صحنه آورد.
پوستر نمایش موزیکال «دیو و دلبر» توسط سیامک پورجبار طراحی شده است.
این نمایش؛ چهارشنبه هجدهم خردادماه؛ ساعت ۱۸ اجرای خود را در تالار وحدت آغاز می‌کند و علاقه‌مندان به تماشای آن می‌توانند با مراجعه به سایت تیوال اقدام به خرید بلیت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید