موسیقی پارس: نخستین کنسرت علی منتظری خواننده قطعه مطرح «جانان» پنجشنبه‌شب ۱۹ اسفندماه سال جاری در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد.

علی منتظری پس از سال‌ها فعالیت و انتشار قطعات پرطرفدار در عرصه موسیقی پاپ سرانجام شب گذشته طی دو سانس با مخاطبانش دیدار کرد.
این خواننده اجرایش را با قطعه پرانرژی و اکتیو «زیبای ناز» آغاز کرد و به مخاطبانش گفت: «من این لحظه را در رویاهای خودم می‌دیدم و باید بگویم به رویاهای من خوش‌آمدید. حرف‌های زیادی برای گفتن آماده کرده بودم که به خاطر هیجان اولین اجرا فراموششان کردم.»
پس از اجرای قطعات «مهربانم» و «بی‌تابی»، نوازندگی‌ها در ابتدای قطعه «دریا» توجه و تشویق مخاطبان را به همراه داشت و فضای اسلوی این کار، حال و هوای دیگری به کنسرت علی منتظری داد.

علی منتظری با خواندن «امشب زده به سرم که دل تورو ببرم دورت بگردم/عشقت دلمو گرفت چشمات شبمو گرفت»، معروف‌ترین قطعه خود «جانان» را با همخوانی مخاطبان اجرا و از همراهی و استقبال آن‌ها تشکر کرد.
پس از اجرای قطعه «ماهی»، منتظری به همراه نوازندگان خود به جلوی سن آمد و با نشستن بر روی صندلی به اجرای قطعه احساسی «حق میدم» پرداختن که تماشاگران در تمام مدت اجرا با نور موبایل‌هایشان، سالن را ستاره‌باران کردند.
«ماه تابانم مستم و دیوانم/ بی تو پریشانم، ای جان» دیگر قطعه پرطرفدار منتظری در فضایی اکتیو و پرانرژی اجرا شد و این خواننده برای اجرای قطعه «قایق» از فتاح فتحی مدیر هنری و تنظیم‌کننده آثارش دعوت کرد تا به روی استیج بیاید و با ساز پیانو، او را همراهی کند.

علی منتظری قطعات شنیده‌شده بسیاری دارد و در ادامه کنسرت به اجرای دیگر قطعات مطرح خود چون «جان دلم»، «بی سر و سامانم» و «دلبر» پرداخت.
اجرای مجدد دو قطعه «زیبای ناز» و «جانان» حسن ختام نخستین کنسرت علی منتظری بود.
علیرضا طلیسچی، مجتبی شفیعی، سینا شعبانخانی، زانکو، حامد برادران، هوتن جوادی، ساره رسولی و … ازجمله مهمانان این کنسرت بودند.
آرش لرد (کیبورد و پیانو)، هوداد الله یار (پرکاشن)، فرید سناور (گیتار)، پدرام ساداتی (گیتار الکتریک)، معین قمری (گیتار بیس)، آرش روشن (ویولن)، مهدی نیکرو (درامز)، مهرداد داربوکا (داربوکا) و امیرحسین کیانپور (سازهای بادی) اعضای ارکستر علی منتظری به رهبری انوشیروان تقوی، مدیریت هنری فتاح فتحی (پیانو) و صدابرداری محمد فلاحی را تشکیل می‌داند و محسن متفکریان به‌عنوان کارگردان هنری کنسرت این خواننده را همراهی می‌کرد.
کنسرت ۱۹اسفندماه علی منتظری به همت موسسه فرهنگی هنری زمان طی دو سانس در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید