موسیقی پارس: روزبه نعمت اللهی خواننده موسیقی پاپ پس از چند سال، بار دیگر دو تک آهنگ «اگه به من بود» و «نفس جان» را در هفته های گذشته منتشر کرد و از برگزاری کنسرت جدیدش در تاریخ ۹ آذر در تهران خبر داد.

این خواننده درباره این روزهای موسیقی در ایران معتقد است: «موسیقی در ایران موج است و این روزها هم دوران خود را پیش می برد. این اقتضای هر جامعه ای است که بر اساس سلیقه شنیداری مخاطبش پیش می رود و هر قدر تقاضا باشد، همان قدر هم عرضه صورت می پذیرد. اما به هر حال موسیقی در ایران حال و روز خوبی را در این روزها ندارد.»

خواننده آلبوم «داروگ» گفت: «چند سالی به هر حال اوضاع کاری در ایران، آن هم فعالیت هنری مناسب نبود و کرونا و اتفاقات مختلف، شرایط کار را سخت کرده بود. مردم ما مردم قدردانی هستند و در هفته های گذشته و بعد از انتشار دو تک آهنگ، انرژی خوبی به من دادند و همین باعث شد من هم تصمیمی بگیرم کنسرت تهران را برگزار کنم. انرژی بالایی دارم و استقبال از بلیت فروشی این کنسرت هم من را متقاعد کرد که باید با بهترین شرایط روی استیج بیایم.»

نعمت اللهی درباره جزییات این کنسرت و برنامه ریزی هایش نیز توضیح داد: «با گلچینی از آثار این سالها به دیدار مردم عزیز خواهم رفت و در تلاش هستم، شبی ویژه را برای مخاطبانم بسازم. کنسرت برای من همیشه نوعی تقسیم انرژی با مخاطبانم است و سعی دارم اجرایی متفاوت را روی صحنه ببرم.»

این خواننده خاطر نشان کرد: «آذرماه امسال و پس از کنسرت تهران، اجرایی ویژه در قونیه و در سالگرد درگذشت حضرت مولانا در مزار ایشان خواهم داشت. پس از چند سال بار دیگر از من دعوت شده است که در این رویداد و فستیوال به اجرای برنامه بپردازم که قطعا اجرایی مهم برای من است.»

این خواننده موسیقی پاپ، کنسرت – نمایش «شمس و مولانا» را با بیش از ۲۰۰ بازیگر پیش از ایام کرونا در تهران روی صحنه برد. همزمان با همه گیری کرونا در ایران، این کنسرت – نمایش نخستین برنامه ای بود که در سالن خالی برگزار شد.

نعمت اللهی درباره آن اجرا نیز توضیح داد: «در مواجهه نخست با صندلی های خالی بغض کردم. فضای عجیبی بود. بی شک جزو بهترین تجربه های من بود بنابراین آن برنامه را باید دوباره در تهران روی صحنه ببریم. تاریخ دقیقش هم یادم مانده. ۲۴ اسفند ۱۳۹۸. تلخ ترین تجربه همه این سالهای من که بیشتر از قبل باعث شد برای تمدید آن برنامه، مصمم تر شوم.»

این خواننده درباره جدیدترین فعالیت های حرفه ای خود نیز گفت: «تیتراژ یک سریال را در همکاری با بهروز صفاریان خوانده ام که بسیار دوستش دارم. این سریال به زودی در شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد و بهروز صفاریان به خوبی توانسته اثری زیبا را بسازد.»

کنسرت روزبه نعمت اللهی در تاریخ ۹ آذر در برج میلاد برگزار خواهد شد و بلیت فروشی این اجرا آغاز شده است.

منبع : ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید